Pompy ciepła

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Nasza ofertę możesz skredytować lub wziąć w leasing

Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania!

ZADZWOŃ: + 515 217 252

LUB NAPISZ biuro@stratusenergia.pl

Czym jest Pompa Ciepła:

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które oddaje energię pozyskaną ze środowiska do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Jest to ekologiczne źródło ciepła, pozyskujące nawet 75% energii ze środowiska naturalnego. Tym samym, pompa ciepła nie tylko pozwala nam na ogrzewanie domu, ale także przyczynia się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do środowiska. 

Ogólne korzyści z posiadania pompy ciepła

Największym profitem jest bez wątpienia zmniejszenie się rachunków zarówno za ogrzewanie pomieszczeń, jak i za ogrzewanie wody użytkowej. Kolejną niezwykle ważną korzyścią z posiadania pompy ciepła jest ochrona środowiska naturalnego.
Urządzenia są praktycznie bezobsługowe, a zmiany parametrów możemy dokonać zarówno ze sterownika urządzenia, jak również zdalnie, z wykorzystaniem sieci internetowej i odpowiednich aplikacji. 

OGRZEWANIE W NOWYM Budownictwie i w Twoim domu

Pompa ciepła to urządzenie, do którego działania nie jest potrzebny proces spalania. Wynika z tego, że nie ma spalin, popiołu, kurzu i innych efektów, które mogą przysporzyć problemów i dodatkowych obowiązków.

MOŻESZ NA NAS POLEGAĆ

ETAPY WSPÓŁPRACY

01

WYBIERZ USŁUGĘ

02

SKONTAKTUJ SIĘ

03

PRZYGOTUJEMY OFERTĘ

04

START REALIZACJI

Taka usługa w moim domu ?