Dla biznesu

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Nasza ofertę możesz skredytować lub wziąć w leasing

Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania!

ZADZWOŃ: + 515 217 252

LUB NAPISZ biuro@stratusenergia.pl

Transformacja energetyczna biznesu

Postaw na eko-energetyczne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą zoptymalizować koszty, uniezależnić się od wzrostu cen energii oraz zyskać niezależność.

optymalizacja kosztów energii

Z roku na rok rosną rynkowe ceny energii elektrycznej.Sposobem na uniezależnienie się od wzrostów jest optymalizacja kosztów za sprawą produkcji energii z własnego źródła, takiego jak instalacja fotowoltaiczna na własność lub w modelu dzierżawy, oraz dostęp do dedykowanego źródła energii (model CPPA – Corporate Power Purchase Agreement).

elektromobilność

Zastanawiasz się nad włączeniem samochodów elektrycznych do swojej floty i budowie odpowiedniej infrastruktury dla EV? A może chciałbyś zacząć zarabiać na świadczeniu usługi ładowania? Z Columbus to możliwe! Teraz możesz zyskać nawet do 50% dofinansowania do stacji ładowania. Sprawdź!

energia źródłem dochodu

Otwórz się na nowe rynki i stwórz dla swojej firmy nowe źródło dochodu. Zarabiaj na produkcji energii elektrycznej z własnej instalacji fotowoltaicznej / farmy lub wejdź w biznes elektromobilności. Połącz obie usługi, zwiększając swoja konkurencyjność na rynku.

finansowanie inwestycji OZE

Chcesz przeprowadzić zrównoważoną transformację energetyczną Twojej firmy, nie inwestując przy tym środków własnych? W STRATUS ENERGIA znajdziesz dogodne sposoby finansowania, dedykowane modele leasigowe oraz nowoczesne rozwiązania inwestycyjne, dopasowane do możliwości Twojego portfela.

niezależnośćenergetyczna

Wytwarzając własną energię, Twój biznes staje się niezależny energetycznie. Produkcję z OZE możesz zoptymalizować dzięki magazynom energii, które zmagazynują jej nadwyżki. Tym samym uniezależnisz się od podwyżek rynkowych cen energii i przerw w dostawie prądu.

JAK DZIAŁAMY?

STRATUS ENERGIA

Dzięki darmowej energii ze słońca, niezależnie od profilu Twojej działalności, obniżysz rachunki za prąd. Ceny prądu dla przedsiębiorstw nie są regulowane i stale rosną, mocno wpływając na koszty firmy. Fotowoltaika to rozwiązanie, które nie tylko zwiększy rentowność biznesu, ale także pozytywnie wpłynie na jego wizerunek. Zabezpiecz przyszłość swojej firmy

Jak procesujemy usługę dla biznesu: