Magazyny energii

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Nasza ofertę możesz skredytować lub wziąć w leasing

Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania!

ZADZWOŃ: + 515 217 252

LUB NAPISZ biuro@stratusenergia.pl

Magazyny energii

Magazyny energii zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo i komfort w przypadku awarii zasilania. System reaguje na przerwy w dostawie prądu już w 40 milisekund, podczas gdy przeciętne mrugnięcie okiem trwa 10 razy dłużej.

Współpraca z instalacją fotowoltaiczną

Zamiast oddawać nadwyżki energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną, zatrzymaj je w magazynie. Zgromadzoną energię wykorzystasz w nocy, podczas awarii sieci lub gdy produkcja będzie niewystarczająca do Twoich potrzeb.

Jeszcze więcej mocy

Modułowa budowa pozwala na bezproblemową rozbudowę magazynu energii. W razie potrzeby, dzięki połączeniu kilku modułów możesz zyskać nawet kilkukrotnie większą pojemność użytkową.

Bezpieczeństwo

Magazyn Energii posiada zabezpieczenia przed przeciążeniami i zwarciami. Posiada również funkcję backup, która chroni przed nagłą przerwą w dostawie energii z sieci.

Długa żywotność

Magazyn energii możliwia wykonanie przynajmniej 6 tys. pełnych cykli ładowania, przy zachowaniu min. 90% pojemności. To wszystko przekłada się nawet na ponad 30 lat trwałości.

Nowoczesny design

Niewielki rozmiar sprawia, że urządzenie nie potrzebuje dużej powierzchni do instalacji. Nowoczesna, estetyczna obudowa wykonana z metalu pozwala wkomponować się w praktycznie każde współczesne wnętrze.

Przykład produktu

Magazyny energii Huawei

Huawei Luna Smart String Battery oferuje modułowe rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Bateria Luna o pojemności 5 kWh, 10 kWh lub 15 kWh z możliwością późniejszej rozbudowy jest idealna, aby sprostać zmieniającym się potrzebom.

MOŻESZ NA NAS POLEGAĆ

ETAPY WSPÓŁPRACY

01

WYBIERZ USŁUGĘ

02

SKONTAKTUJ SIĘ

03

PRZYGOTUJEMY OFERTĘ

04

START REALIZACJI

TWOJE AKUMULATORY

ŁADUJ SAMOCHÓD, PODŁĄCZ KOSIARKĘ... CO ZECHCESZ!

Fotowoltaika i Magazyny Energii

Duet idealny!

Prąd produkowany przez mikroinstalację trafia do inwertera w domu. Stąd, w pierwszej kolejności będzie zasilał aktywne urządzenia.

Nadwyżki niewykorzystanej na bieżąco energii, trafią do magazynu – po zachodzie słońca i kiedy bieżąca produkcja będzie niższa niż zużycie, odbierzesz energię w pierwszej kolejności z magazynu.

Z sieci odbierzesz też pozostała nadwyżkę energii, jeśli skończy się energia w Twoim magazynie.

liuna-huawei